Головна

Початкова школа – перша сходинка у Країну знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – кабінет музики, кабінети психолога, спортивний та актовий зали, їдальня, медичний кабінети, гардероб, спортивний майданчик. Затишні сучасні класні кімнати, які щодня поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відеоапаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів, адміністрації колегіуму, технічного персоналу та батьківського колективу.

Для дітей у колегіумі створено денний центр, у якому працюють кваліфіковані асистенти  вчителів, які проводять навчальні заняття за індивідуалізованими навчальними планами, психолог, медсестра. У позаурочний час наші вихованці мають змогу відвідувати різноманітні секції та гуртки на базі колегіуму.

Для кожної вікової категорії дітей прийнятним є використання індивідуальних, групових, колективних форм діяльності.Невід’ємною частиною виховного процесу є проектна діяльність класних колективів.

Кредо КМТ: Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, та плід солодкий.

Леонардо да Вінчі

Девіз КМТ:         Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом

                                                                                                                                           Л. Костенко