Приватна школа на Оболоні Колегіум Олімп запрошує учнів 9 – 11 класів до участі в першому та унікальному загальноосвітньому правознавчому конкурсі “Шляхами Феміди”, де Ви зможете пройти 3 цікавих випробування та опинитись на вершині правознавчого Олімпу.

Конкурс включатиме в себе 3 етапи, оцінювання яких буде проводитись незалежною експертною комісією висококваліфікованих спеціалістів у сфері правознавства. До незалежної комісії входитимуть:

  • практикуючий експерт з права – юрист-адвокат
  • експерт-теоретик з права – викладач права у Вищому навчальному закладі України
  • тренер-експерт з особистісного та проектного розвитку

Переможці загальноосвітнього правознавчого конкурсу “Шляхами Феміди” у 2015 році отримають натхненні призи. Так за почесне I місце переможець отримає разову стипендію у розмірі 1500 грн, за II місце – 750 грн, а учасника, що посяде III місце чекає разова стипендія у розмірі 400 грн. Також усі фіналісти отримують право на позаконкурсну участь у другому загальноосвітньому правознавчому конкурсі, що відбудеться у наступному році.

Для того щоб взяти участь у конкурсі “Шляхами Феміди” Вам необхідно всього навсього зареєструватись за формою, наведеною нижче.

Після обробки заявки з Вами неодмінно зв’яжуться координатори конкурсу – наші вчителі Анастасія Сергіївна Копитіна та Анна Петрівна Бородай.

За точною датою конкурсу слідкуйте на нашому сайті та у соціальних мережах.

Нагадуємо, що тільки у 2015 році участь у конкурсі безкоштовна.

Реєстраційна картка для участі у конкурсі “Шляхами Феміди”:

[contact-form-7 id=”668″ title=”Контактна форма 1″]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *