Дитинство – найважливіший період життя людини, життя яскравого та неповторного. Саме від того, які емоції та почуття отримує дитина від спілкування з навколишнім світом залежить, якою людиною стане сьогоднішній школяр. Ось чому приватна школа на Оболоні Колегіум Олімп дбає щоб цей процес не викликав у маленького школяра страху та невпевненості, а відкривав привабливість шкільного спілкування, дарував справжню радість пізнання, почуття успіху та віри у власні можливості.

Початок шкільного життя є серйозним випробуванням для будь-якої дитини. Адже вступ до школи суттєво змінює соціальну ситуацію, в якій вона перебувала, змінюється не лише звичний ритм життя, але й види діяльності. Саме тому приватна школа на Оболоні Колегіум Олімп створила такий освітньо-виховний простір, у якому кожній дитині буде не лише цікаво, але й безпечно.

Система освіти у початковій школі Колегіум Олімп:

Початкова освіта у приватній школі Колегіум Олімп побудована на розвитку в юних колегіантів можливості міркувати, формулювати і аргументувати власну точку зору, спираючись на знання закономірностей та фактів, власні спостереження та досвід. Саме тому учні нашої школи приймають активну участь у створенні дослідницьких, пізнавальних та творчих проектів, готуються до яких за допомоги викладачів та учнів старшої школи. Сприяють розвитку пізнавально-дослідницької діяльності юних колегіантів і екскурсії, що регулярно організовує приватна школа на Оболоні Колегіум Олімп.

Навчальний день учнів початкової школи Колегіум Олімп побудований таким чином, щоб уроки поєднувались з цікавим відпочинком, прогулянками та іграми на свіжому повітрі, спілкуванням та творчою і rдослідницькою діяльністю.

У процесі навчання та виховання учнів початкова школа Колегіум Олімп застосовує програму “Перша Дитяча Академія” та технологію проектної діяльності “Intel Corporation”, за допомогою яких учні залучаються до створення спільних дослідницьких проектів, успішний досвід чого підтверджено приватною школою Колегіум Олімп з 2008 року.

Початкова освіта у Колегіум Олімп дає дітям 1-4 класів змогу вивчати такі предмети, як: Українська мова та Літературне читання, Англійська та Французька мови, Математика, Сходинки до інформатики, Навколишній світ (за програмою “Росток”, яка забезпечує високий інтелектуальний рівень розвитку дитини), Я і Україна (природознавство та громадська освіта), Музика, Образотворче мистецтво та Трудове навчання, Основи здоров’я та Фізичне виховання.