Дошкільна освіта – це перші кроки дитини у свідоме життя. Маленька особистість починає шукати свій шлях у житті, знаходить нові вподобання, відкриває таланти. У приватній школі на Оболоні Колегіум Олімп ми розуміємо наскільки важливо вчасно побачити таланти, вподобання та здібності дітини. Спілкуючись та граючи майбутні колегіанти пізнають світ, розвивають творчу уяву та індивідуальні якості.

Дитячий садок Колегіум Олімп створює всі умови, щоб діти почували себе комфортно та відчували всебічну увагу і підтримку.

Для нас дошкільна освіта – це більше ніж просто підготовка до першого класу. Фізичний розвиток, розвиток мовлення, психічних процесів, моторики, координації рухів, просторових уявлень, музичності, ігрової діяльності, фантазії, уяви, формування позитивних стосунків між дорослими та дітьми – комплексна програма, розроблена висококваліфікованим педагогічним колективом Колегіум Олімп, який готує маленьку дитину для майбутніх великих перемог.

Для нас дошкільна освіта – це більше ніж просто знання. Дитячий садок Колегіум Олімп виховує молодше покоління на принципах розуміння добра і зла, навчає життєвим цінностям та роз’яснює життєві процеси на простих прикладах. У дитячому садку Колегіум Олімп дитина змалечку пізнає основи наук та закони оточуючого її світу граючи тому все те, що оточує її із самого народження стає зрозумілим і простим.

Дитячий садок Колегіум Олімп розміщує в собі дітей трьох вікових груп: молодша (Веселі ромашки), середня (Фантазери) та старша (Дослідники).

Дошкільний навчальний заклад “Колегіум ” Олімп” є частиною навчально-виховного закладу “Колегіум “Олімп” повного циклу, який охоплює дітей віком від 3 до 17 років. Переваги: ­ звільняє батьків від необхідності пошуку школи після закінчення днз; ­ якісна підготовка до школи з гарантією вступу; ­ сучасні та творчі методологічні основи навчання, розвитку та виховання, що забезпечують високий рівень знань, умінь та навичок учнів; ­ щоденна увага до емоційного статусу дітей всіх вікових груп, навчання емоційної грамоти; ­ насичене та різнобарвне життя у позаурочний час; ­ унікальна розвиваюча програма ” Світ у долонях”, яка охоплює дітей від 3 до 8 років; ­ обладнанні комфортні приміщення.